Brassband Almere

Wij zijn een enthousiaste en gezellige muziekvereniging in Almere. Er zijn er die zeggen dat we de gezelligste zijn. Op deze website kunt u informatie vinden over wie wij zijn, wat een Brassband is, wat we doen en hoe wij te bereiken en te boeken zijn.
Wilt u ook lid van onze vereniging worden of een keer komen kijken: ook dat kan. Heb jij vroeger een koperblaas instrument gespeeld of speel je nu een koper blaas instrument en lijkt het je leuk om bij ons te komen spelen? Kom dan eens langs tijdens een repetitie!
Wij hebben diverse vacatures!

U kunt onze vereniging ook sponsoren door uw online inkopen te starten met het klikken op onderstaande button met logo. Een percentage van het bedrag komt dan bij ons terecht …
SponsorKliks, gratis sponsoren!

Dit bericht is geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink.